[Večerní souhrn článků] • Polygon vzrostl o 22 %, rostly další altcoiny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Polygon vzrostl o 22 %, rostly další altcoiny

Cena kryptoměny MATIC za posledních 24 hodin vzrostla o více než 22 %, což je nejvyšší úroveň za měsíc. Na dvouciferný růst se dostala řada dalších kryptoměn včetně Uniswap, Aave či Synthetix. Bitcoin dnes zaznamenal růst o více než 3 %. Další informace o vývoji kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

Bitcoin live stream – Inflace změnila očekávání – Růst sazeb o 1 procentní bod – Co na to bitcoin?

Bitcoin btc a altcoiny se stále drží v blízkosti svých důležitých supportů, které prozatím nápor prodejců ustávají. Z technického hlediska jsme v podstatě měsíc na stejném místě, ale to neznamená, že to tak zůstane na dlouho.

Zajímavost :  Do Kwon přiznává, že se podílel na kolapsu společnosti Terra Network

14.07.22 Analýza Altcoin Index – Proběhl retest low

Altcoin index na rozdíl od bitcoinu otestoval již své lokální minimum z 18. června. Tedy ne úplně na dolar, ale osobně to za retest low považuji. Samotné otestování vypadá docela dobře a zvyšuje pravděpodobnost, že altcoinový trh nepostoupí na nižší kurzové úrovně.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Zabavili ukrajinští prokurátoři právě 830 kg stříbra u mimoburzovního kryptogangu?

Zprávy o tom, že prokurátoři v Darnyckém okrese v Kyjevě na Ukrajině nedávno zatkli gang krypto makléřů, kteří umožňovali jednotlivcům v Rusku a oblastech pod ruskou kontrolou směňovat stříbro, hotovost a půdu za kryptoaktiva, se zdají být poněkud zkreslené.

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Objem obchodů CryptoPunks vzrostl o 1 847 % • a další články

Největší bitcoinová velryba naakumulovala bitcoin za 2 560 000 000 $

Nejbohatší bitcoinová (BTC) velryba nadále štosuje bitcoiny ve velkém. Už jich má pěknou „hromádku“.

Počet kryptoinvestorů ze Saudské Arábie se zdvojnásobil

Nejnovější průzkum kryptoměnové burzy KuCoin uvádí, že počet kryptoměnových investorů pocházejících ze Saudské Arábie se zdvojnásobil. Popularita kryptoměn na Blízkém východě tak roste i navzdory současnému medvědímu prostředí.

Kryptoměna MATIC raketově stoupá, protože Polygon se připojuje k programu Disney

Polygon byl ve středu vybrán jako jeden z účastníků programu akcelerátoru 2022 společnosti Disney, což vyvolalo nárůst kryptoměny MATIC o více než 15 %.

Podle ECB je zákaz BTC z důvodu klimatických obav „pravděpodobný“

Evropská centrální banka (ECB) se v novém výzkumném článku tvrdě postavila proti blockchainům typu Proof-of-Work. Článek přirovnává algoritmy Proof-of-Work k automobilům na fosilní paliva, zatímco Proof-of-Stake přirovnává k elektromobilům.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Rusko plánuje zavést digitální rubl ve všech bankách již v roce 2024 • a další články

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde |