[Večerní souhrn článků] • Stellar se stává členem výboru CFTC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Stellar se stává členem výboru CFTC

Stellar Development Foundation, nezisková organizace, oznámila, že se přidala k nově založenému poradnímu výboru United States Commodity Futures Trading Commission (CFTC). Kryptoměnová společnost se tak podle nejnovějšího prohlášení přidá k zástupcům tradičních finančních institucí zastupující blockchainový průmysl. [1]

Analýzy a trhy

23.1.2023 Tržní přehled pro BTC a index S&P 500 – Týden plný makrodat a výsledků US společností

Vítáme Vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a kryptoměny. Bitcoin přes víkend využil páteční pozitivní náladu akciového trhu a pokračoval v růstu. Tento týden nás čekají další a zajímavější výsledky akciových titulů z indexu S&P 500.

23.01.23 Analýza BTC/USD – Death Cross na týdenním grafu

Kurz bitcoinu má za sebou další úspěšný týden, kdy se povedlo vytvořit čistý kurzový zisk a udržet se nad supporty. Tempo růstu se sice zpomalilo, ale i tak se kurz bitcoinu rychle přiblížil k blízké relevantní rezistenci, která se dle indexu nachází kolem 25 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

CEO Coinbase navrhl Bitcoin jako státní měnu Brazílie a Argentiny

Generální ředitel Coinbase Brian Armstrong se nechal slyšet, že Bitcoin (BTC) může být „správnou dlouhodobou sázkou“ pro dvě jihoamerické země.

Krypto projekt typu M2E FightOut vybral více než 3 miliony USD v předprodeji – ke zvýšení ceny dojde za pár hodin

Nová krypto platforma FightOut pro Web 3.0, která umožňuje hráčům zvyšovat svou úroveň zdraví a fyzickou výkonnost, vybrala v předprodeji již přes 3,2 milionu dolarů. Cena tokenů $FGHT se zvýší za několik málo hodin, takže investoři, kteří mají zájem získat tu nejlepší možnou cenu by měli využít nákupu, a to právě nyní.

Průzkum: 60 % obyvatel Severní Ameriky investuje do kryptoměn bez průzkumu

Podle nedávného průzkumu společnosti Bybit a Toluna většina obyvatel Severní Ameriky neprovádí důkladnou analýzu před investováním do kryptoměn. Co dalšího uvádí studie kryptoměnové platformy Bybit?

Genesis – další krach ve světě kryptoměn

Loňský rok se nesl v duchu krachů a problémů firem spojených s kryptoměnami. Kromě burzy FTX šly ke dnu třeba kryptografické hedgeové fondy Three Arrows Capital (3AC), propojené tokeny TerraUSD a LUNA či těžařská společnost Core Scientific.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO