[Večerní souhrn článků] • Zimbabwe nejspíš přijme BTC jako zákonné platidlo • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Zimbabwe plánuje přijmout BTC jako zákonné platidlo

Vláda Zimbabwe zvažuje využití BTC jako legální platební možnosti. O nových regulací informoval místní zpravodajský portál, který také uvedl, že vláda Zimbabwe v současné době připravuje půdu pro rostoucí adopci kryptoměn v zemi. [1]

Analýzy a trhy

08.11.21 Technická analýza BTC/USD – již poslední krok od ATH

Bitcoin (BTC) má za sebou další definitivní konec týdne. A hned, jak týdenní svíce zavřela, vstup do nového týdne začal dynamickým cenovým růstem. Jak jsem říkal v nedělní video analýze, bylo logické předpokládat, že se tento týden vrátí na trh dynamika.

Zajímavost :  22.11.21 [Přehled trhu + BTC ] Panic sell k 50 000 USD nekončí!

08.11.21 [Přehled trhu + BTC] “Není čas prodávat, nebo?!”

Víkend na Bitcoinu odhalil plány pro příští týden. Současný kurz se pohybuje na 62 000 USD, ale investoři se již připravují na týdenní větší pohyb.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

„Odpor je marný“ – co se tento týden vyplatí sledovat?

Bitcoin (BTC) začíná nový týden na vrcholu ve více ohledech, protože BTC/USD uzavírá svůj historicky nejvyšší týdenní kurz. Po dnech bolestivě pomalého postupu Bitcoin konečně předvedl průlomový pohyb směrem vzhůru a překonal klíčové úrovně.

Grayscale naznačuje, že kryptoměna Cardano (ADA) může být podhodnocená

Zajímavost :  Bitcoin live stream – zvládne Bitcoin do konce roku 100K? – Dnes v 19:00

Společnost Grayscale ve srovnání s Bitcoinem a Ethereem hodnotí aktuální cenu altcoinu Cardano jako podhodnocenou.

Čína dosáhla milníku 140 milionů digitálních jüanových peněženek

Počet digitálních jüanových peněženek v Číně se v průběhu letošního roku zvýšil téměř sedmkrát a dosáhl čísla 140 milionů. Informace poskytl úředník Čínské lidové banky (PBoC). Co to pro svět znamená?

Nový starosta New Yorku chce, aby školy učily o bitcoinu a blockchainu

Eric Adams, nově zvolený starosta New Yorku zdvojnásobil svou podporu kryptoměn tím, že naznačil, že by děti měly studovat blockchainovou technologii a digitální aktiva ve školách.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

Zajímavost :  Peru pracuje na CBDC s dalšími centrálními bankami

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO