Vyšetřování tragického požáru v Bohumíně skončí asi v létě. Zemřelo při něm 11 lidí

“Ukončení vyšetřování očekávám v létě,” řekl Król. Dodal, že například ještě nejsou k dispozici vyjádření znalců, kteří posuzovali duševní stav poškozených. Žalobce původně předpokládal dokončení vyšetřování během jara. Komplikace se případu nevyhýbají. Jisté zpoždění zavinila i pandemie koronaviru, kvůli níž se odkládaly výslechy.

Policisté útočníka obvinili z vraždy a obecného ohrožení. Hrozí mu až výjimečný trest včetně doživotí. Motivem žhářského útoku byly podle žalobce spory v rodině. Obviněný nezvládl fakt, že jej manželka opustila a nastěhovala se do bytu, kde bydlel její syn s družkou a svým synem. Právě tento byt muž zapálil 8. srpna odpoledne. Uvnitř se konala oslava narozenin a bylo tam 15 lidí.

Zajímavost :  Podvod: ( keenfootwearsk.sk )

Dveře polil obviněný podle policie přineseným benzínem a zapálil. Požár se rychle šířil. Oheň v bytě zabil útočníkovu manželku, syna, vnuka a jeho matku. Zemřely tam i další dvě děti pozvané na oslavu. Dalších pět lidí zemřelo po pádu z okna. Čtyřem se podařilo z bytu uniknout přes balkon.

TADY může BÝT vaše REKLAMAVíce ke čtení najdete zde číst více

Zajímavost :  Podvod: nikesleva.cz

Sdílet povoleno.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO