XRP je na cestě zpět na pozici TOP 3 dle tržní kapitalizace, říká Credible Crypto

Analytik a obchodník Credible Crypto, kterého na Twitteru sleduje bezmála 150 tisíc lidí, je přesvědčen, že Ripplův XRP povyskočí zpět na bývalou pozici třetí největší kryptoměny podle tržní kapitalizace.

Návrat XRP do TOP 3

V novém tweetu obchodník známý jako Credible Crypto říká svým 146 400 následovníkům, že XRP odstartoval svůj dlouho očekávaný uptrend poté, co prorazil odpor na 0,56 $ a znovu jej testoval jako support. Uvedl:

„Oblast červeného odporu je vyčištěná, otestována pěkně na denním [grafu], vypadá dobře. XRP, máte povolení ke vzletu.“

Zdroj: Credible Crypto; Twitter

Rally na 1 dolar krátce poté

Jen krátce po „schválení startu“ raketa XRP vynesla cenu na aktuální 1,02 USD. Masivní bull run katapultoval kryptoměnu společnosti Ripple na tříleté cenové maximum. K tomu došlo navzdory probíhajícímu soudnímu sporu s komisí SEC, která společnost viní z neregistrované nabídky cenných papírů.

Uprostřed velkého průlomu do uptrendu, resp. pumpy, má nyní XRP podle Credible hybnou sílu přeskočit Polkadot (DOT), Tether (USDT) a Binance Coin (BNB) a stát se třetím největším kryptoaktivem podle tržní kapitalizace. Podstatnou část této cesty již má v době přípravy článku za sebou a cíl se blíží.

Analytik poznamenal:

„Lol, jen sledujte, jak rychle se XRP dostane zpět do TOP 3.“

TOP 2?

Credible Crypto dodává, že neví „proč by to nebylo možné,“ ohledně možnosti, že by šel významný zdroj příjmů společnosti Ripple dokonce až nad Ethereum. Tím by dosáhl pozice druhého největšího kryptoaktiva.

XRP, který mezitím povyskočil nad Tether, Cardano i Polkadot, by musel vyrůst zhruba o dalších 530 %, aby překonal Ethereum. K dosažení pozice TOP 3 a překonání Binance coinu (BNB) mu pak chybí již jen asi 33 %, což představuje cenovku okolo 1,36 USD. Za posledních 7 dní si pak polepšil o cca 70 procent.

Zajímavost :  Víkendový výber: Pandémia je pre autistov absolútny chaos

Závěr

XRP se vydal prudce vzhůru a rovnou překonal úroveň 1 dolaru za jednotku. Ačkoli jde o 3leté maximum, k ATH mu stále chybí velký kus cesty. V lednu 2018 byla jeho cena až nad 3,5 USD. Má podle vás šanci dokončit růst na pozici třetí či dokonce druhé největší kryptoměny, nebo se Credible Crypto mýlí?

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO