Zadejte číslo karty a obdržíte peníze. Takto online podvodníci využívají nepozornosti

Muž podezřelý ze střelby při oslavách čínského Nového roku v kalifornském městě Monterey Park, která si vyžádala deset obětí a deset zraněných, byl nalezen mrtvý. Dvaasedmdesátiletý Asiat spáchal sebevraždu. Motiv jeho útoku není známý. Podle agentury Reuters o tom na tiskové konferenci informovala kalifornská policie.

Útočník, identifikovaný jako Huu Can Tran, zahájil palbu v sobotu večer místního času (v neděli ráno SEČ) v tanečním studiu ve městě Monterey Park, které se nachází východně od Los Angeles a kde žije početná asijská komunita.

Bezpečnostní složky později v kalifornském městě Torrance obklíčily muže v bílé dodávce, kterého ze střelby v tanečním klubu podezíraly. Následně zásahové komando uslyšelo výstřel. Když jeho členové vnikli do vozu, našli v něm dotyčného mrtvého.

„Podezřelý byl zasažen kulkou a byl na místě prohlášen za mrtvého,“ prohlásil šerif okresu Los Angeles Robert Luna. V automobilu se našla také poloautomatická pistole a další střelná zbraň. Držení jedné ze zbraní možná není v Kalifornii legální, uvedla policie.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO