Zvěrstva v Buči: Ruská televize nestoudně ukazuje své vojáky jako osvoboditele a gentlemany

Dnes se vracíme k masakru v Buči, na který Rusko reaguje neskutečně – jak uvidíte ve videích, která vysílají ruská média. Vojáci jsou ukazováni jako skuteční gentlemani, kteří pomáhají babičkám a přicházejí jako osvoboditelé.

Pamatujete, jak minulý týden Rusko začalo požadovat platbu za plyn v rublech a Západ se jí vysmál (ale jen potichu, aby to neslyšeli)? Tak teď chtějí požadovat platbu v jejich domovské měně i za další zboží. Více v Událostech Luďka Staňka na Mall.tv.

Zajímavost :  O pět milionů vozů méně. Válka na Ukrajině přinutí dle analytiků automobilky v příštích dvou letech k razantnímu snížení výroby

Ano, ono totiž z Ruska pochází tolik spotřebního zboží a elektroniky, že to Západ vážně poškodí. A k tomu Putin omezil vydávání víz pro lidi z nepřátelských zemí. Ano, to je totiž sen nás všech, jít teď prozkoumávat tajuplná zákoutí Moskvy.

Navíc Slováci připustili, že by za plyn Rusku rubly platit mohli. Taky vám to něco připomíná? Ano, podobnou soudržnost ukázalo Slovensko už v minulosti, třeba za druhé světové války. A jako by toho nebylo málo, volby v Maďarsku vyhrál Orbán.  

Zajímavost :  V holešovické tržnici začnou rekonstrukce. Z burzy dobytka bude restaurace

Celý článek zde