Santiment: Nízké poplatky na Ethereu naznačují blížící se altseason

Ethereová síť měla nejlevnější den za více než šest měsíců, což by mohlo naznačovat, že altcoiny by mohly růst dříve, než mnozí očekávají.

Poplatky za transakce v síti Ethereum klesly na šestiměsíční minimum, i když cena o víkendu mírně vzrostla. To by podle analytiků z kryptoanalytické platformy Santiment mohlo signalizovat nadcházející altcoinovou rally.

Podle příspěvku společnosti Santiment z 28. dubna klesl průměrný poplatek za převod na Ethereu až na 1,12 USD. „Obchodníci se historicky pohybují mezi sentimentálními cykly pocitu, že krypto jde na Měsíc, nebo pocitu, že je mrtvé, což lze pozorovat prostřednictvím transakčních poplatků,” napsal Santiment.

Zajímavost :  Lališ, prezývaný Kýbel, sa znovu postavil pred súd. Prípad sa týka niekoľkých mafiánskych vrážd

Santiment objasnil, že poplatky mají tendenci dosahovat maxima v době lokálních vrcholů a klesat zpět na minimum v době, kdy je trh dole. Poplatky za transakce dosáhly v únoru osmiměsíčního maxima uprostřed velkého zájmu o experimentální tokenový standard zvaný ERC-404. Analytická platforma naznačila, že nízké poplatky by mohly naznačovat budoucí vzestup aktivity v ethereové síti a předznamenávat začátek altcoin season.

Snížená aktivita v síti rovněž způsobila, že nabídka etherea v oběhu vzrostla na nejvyšší hodnotu za poslední měsíc. Za posledních 30 dní bylo emitováno 74 458 nových ETH, zatímco spáleno bylo jen 57 516. Výsledkem je čistý nárůst nabídky o 16 979 nových mincí. Vyplývá to z údajů portálu ultrasound.money.

Zajímavost :  Více elektřiny z obnovitelných zdrojů energie. Jejich rozvoj usnadní akcelerační zóny

To je v ostrém kontrastu s předchozími pěti měsíci, které spočívaly v soustavné deflaci. Navzdory nedávnému nárůstu inflace etherea bylo od přechodu sítě na konsensuální mechanismus proof-of-stake spáleno více než 437 000 ETH.

Nakupujte kryptoměny na Binance skrze tento odkaz a získejte 10% slevu na obchodní poplatky

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO